• +90 530 683 10 00
 • ₺ TRY
 • $ USD
 • € EUR

BELEK TRANSFER

İyiTransfer'in sunduğu turistik ve iş seyahatlerine yönelik  yolcu taşıma hizmetleri kapsamında Belek transfer işlemleri ve Antalya Havalimanı Belek ulaşım rezervasyonlarınız için çağrı merkezimizle 7/24 iletişim kurabilir, yolculuğunuzu hemen planlayabilirsiniz. Antalya Havaalanı Belek hattında kesintisiz çalışan birbirinden özel 200'ü aşkın transfer aracımız ve yolcu taşımacılığı sektörünün en deneyimli ekibiyle, kaliteli ve keyifli bir yolculuk deneyimi yaşayabileceğiniz en modern  Belek transfer hizmetlerini sunuyoruz. Gelişmiş teknolojik altyapımız, haftanın 7 günü kesintisiz olarak sunduğumuz hizmet ayrıcalığı ve bununla birlikte yolcu taşıma hizmet sertifikasına  sahip özel eğitimli şoför kadromuzla, Belek transfer ihtiyaçlarınıza yönelik en kaliteli ulaşım hizmetlerini sağlıyoruz.

Türkiye'nin en lüks otellerinin konumlandığı, Antalya'ya bağlı Belek turizm merkezine, ülkemizden ve dünyadan her yıl özellikle yaz tatilini geçirmek için milyonlarca yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gerek yeterli yatak kapasitesi, gerekse sunduğu kaliteli otelcilik hizmetleri ile, Belek otelleri hem yaz sezonunda hem de kış sezonunda, burayı ziyaret eden turistleri en kaliteli biçimde ağırlayan dünyaca ünlü 5 yıldızlı otel zincirlerinin bir araya geldiği, Antalya'nın büyük bir turizm ve konaklama merkezi olarak bilinmektedir. Sadece tatil konaklaması ile sınırlı kalmayıp, Antalya'nın Belek turizm  bölgesinde yer alan oteller kongre, seminer ve şirket toplantılarına yönelik etkinlikler, spor kulüplerinin kampları için de çokça tercih edilmektedir. Turizm sektöründe yatak sayısı rekorunu elinden bırakmayan ve turistlerce en çok rağbet gören Antalya'nın gözde turizm merkezi Belek'te sizin de bir tatil planınız ya da iş amaçlı bir konaklama planınız varsa, Belek transfer hizmetlerine ihtiyacınız olabilir. Antalya Havaalanı'ndan Belek transfer hizmetlerine ihtiyacınız olan her an, size ve grubunuza özel araçlar beraberinde özel şoförlerimizle sunduğumuz Belek transfer çözümleri kapsamında kaliteli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayarak, Antalya'dan Beleğe ulaşım işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Belek transferleri konusunda yetkin personelimiz, yeni ve bakımlı transfer araçlarımız ile birlikte geniş organizasyon yapımızla iyiTransfer olarak, Antalya Belek arası ulaşım ihtiyaçlarınızda Antalya Havaalanı'nda 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

Antalya Havalimanı Belek Transfer

Türkiye'nin veya dünyanın herhangi bir şehrinden Antalya'ya uçakla geliyorsanız, her şeyden önce uçağınızın Türkiye'nin en önemli ve en kalabalık turizm merkezinin havaalanına, yani Antalya Havalimanı'na ineceğini unutmamanız gerekir.  Antalya Havalimanı'na geldiğinizde ise buradan ulaşmak istediğiniz nokta Belek ise, Antalya Havalimanı Belek transfer rezervasyonu yaparak kısa süreli ve keyifli bir yolculukla bu bölgede yer alan birbirinden kaliteli tatil otellerine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birisi, Belek tatiliniz için yaz mevsiminde Antalya Havalimanı'na geliyorsanız, Antalya Havaalanı Belek transfer rezervasyonunuzu mümkün olan en erken dönemde tamamlamanız olacaktır. Hem daha düşük bir bütçe ile ulaşımınızı sağlamak, hem de yaz sezonu kalabalığında transfer aracı arama sorunu ile karşılaşmamak için iyiTransfer.com'un Antalya Havalimanı Belek transfer işlemleri için yılın belirli dönemlerinde sunduğu erken rezervasyon kampanyalarını ve buna bağlı Belek ulaşım çözümlerini sosyal medya kanallarından takip edebilir, bu bağlamda daha erken tarihli yapacağınız online rezervasyonlar sayesinde, bütçeli bir ulaşım sağlarken, konforunuzdan ödün vermeksizin Antalya Havalimanı'ndan Belek'e gidebilirsiniz.

Antalya Havaalanı Belek transferleri ve ulaşım seçeneklerimiz kapsamında siz seyahat severler için sunduğumuz ve diğer havalimanı transfer şirketlerinden iyitransfer.com'u ayıran birçok hizmet ayrıcalıklarımız yer almaktadır. Antalya Havalimanı'nda profesyonel karşılama hizmetlerinden Belek otel transferleri ve ulaşım hizmetlerinde fark yaratan seyahat deneyimi adıyla sunduğumuz ayrıcalıklara bir göz atmaya ne dersiniz?

Antalya Havalimanı Belek Transfer İşlemlerinde iyiTransfer.com Ayrıcalıkları

1960 yılında Türkiye'den ve dünyadan Antalya'ya gelmek isteyen yolcuların hizmetine giren Antalya Havalimanı'nda, transfer işlemleri konusunda fark yaratan ayrıcalıklar sunan iyiTransfer'i tercih ederek Antalya Belek arası ulaşım ihtiyaçlarınızı hem daha ekonomik hem de daha kaliteli ve konforlu hale getirerek, transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz ulaşım hizmetlerinde seyahat severleri şımartan ve diğer Antalya transfer firmaları ile karşılaştırıldığınızda fark yaratan ayrıcalıklı hizmetlerimizi keşfetmeye ne dersiniz?

İşte iyitransfer.com'un siz değerli müşterilerine sunduğu fark yaratan hizmetleri :

 1. Antalya Havalimanı Belek transfer ihtiyaçlarınıza yönelik 7/24 hizmet ayrıcalığı iyitransfer.com'da.
 2. Antalya Havaalanı'ndan başlayan Belek hedefli transferleriniz için, havalimanında 7 gün 24 saat görevli, profesyonel karşılama hizmeti sunan özel bir ekip.
 3. Antalya Havalimanı'nda ekibimiz tarafından karşılandıktan sonra, Belek transfer aracınıza kadar ekibimizce bagaj taşıma yardım hizmeti.
 4. Sadece size özel tahsis edilen, son derece modern ve kaliteli otomobil, minibüs, SUV ve otobüs tipi tam donanımlı ve periyodik bakımlı araçlarla transfer hizmeti.
 5. Kendilerini elit ve saygın hizmet sunmaya adamış, Antalya'nın en profesyonel transfer şoförlerinden oluşan büyük bir ekip.
 6. Dilediğiniz taktirde Türkçe dışında Almanca, Arapça, Rusça ve İngilizce gibi birçok farklı dilde hizmet sunabilen, yabancı dil bilgisine sahip şoförler.
 7. Antalya Belek vip transfer işlemlerinizde bölgenin en geniş vip araç seçeneklerinden oluşan tam donanımlı ve hatta zırhlı otomobiller, minibüsler ve SUVler.
 8. Her zaman tam zamanında ve en uygun fiyatlarla, kaliteden ödün vermeyen transfer hizmeti.
 9. Tüm transfer operasyonlarını arka planda koordine eden büyük bir ofis ekibi.
 10. Antalya Havaalanı Belek transferlerinize yönelik, gelen uçuşları sürekli olarak kontrol ederek, olası gecikmesi veya erken iniş durumu olan uçakların bilgilerini anlık olarak havalimanı operasyon ekibine raporlayan özel bir birim.
 11. Tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için size 7/24 hizmet sunan Antalya'nın en büyük çağrı merkezi ve müşteri destek ekibi.
 12. Belek transferleri sırasında araç içerisinde siz değerli konuklarımıza sunduğumuz kaliteli markalardan oluşan yiyecek ve içecek ikramları.
 13. Transfer ödeme seçenekleri arasında kredi kartı, mail order, banka transferi, EFT ve araçta nakit ödeme gibi esnek ödeme metotları.

Bizi diğer Belek transfer firmaları arasında ayrıştıran, daha birçok fark yaratan özelliğe sahip, hizmetlerimizle Antalya Havalimanı'nda ve Belek turizm merkezinde konumlanan ofislerimizle havalimanı Belek ulaşım ihtiyaçlarınızda 7/24 emrinizdeyiz.

 

Antalya Havalimanı Belek Transfer Hizmetlerinde Sunduğumuz Ulaşım Seçenekleri

Tatil rotanızı belirlediniz ve bu yıl yaz tatilinizi Belek'te geçirmeye karar verdiyseniz, Antalya Havalimanı Belek transfer hizmetlerimizi tercih ederek, havalimanından tatil otelinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İyitransfer şirketi olarak Antalya Havaalanı Belek arası ulaşım ihtiyaçlarınız için farklı araç ve hizmet seçeneklerimizin yer aldığı ulaşım alternatiflerimize bir göz atın. Size uygun Belek ulaşım seçeneğini belirleyin, geç kalmadan rezervasyonunuzu yapın.

Antalya'dan Belek otellerine en uygun, en ekonomik ve en konforlu transfer seçeneklerimiz :

Antalya Havalimanı Belek sedan transfer

Sedan ekonomik ve sedan orta sınıf araçlarla gerçekleştirdiğimiz Belek transfer seçeneğimizdir. Genellikle 3 kişiye kadar olan çekirdek aileler veya iş seyahatlerinde daha ekonomik alternatif arayan iş insanları tarafından tercih edilmektedir.

Antalya Havalimanı Belek minibüs transferleri

Antalya Havalimanı'ndan Belek otellerine 5 ile 19 kişi arası grupların ulaşım ihtiyaçlarına yönelik kullanılan minibüs transfer seçeneğimizdir. Genellikle geniş aileler, iş seyahati grupları, gezi grupları tarafından tercih edilmektedir. Minibüs transferlerimizde Mercedes Vito, Mercedes Viano, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Transporter, Mercedes Sprinter ve Volkswagen Carfter marka, dünya çapında tercih edilen minibüsler, Antalya Belek transferlerinizde hizmetinize sunulmaktadır.

Antalya Havalimanı Belek otobüs transferleri

49 kişiye kadar geniş kapasitede hizmetinize sunulan otobüslerimiz ile gerçekleştirdiğimiz Antalya'dan Belek ulaşım seçeneğimizdir.  Genellikle spor kulüpleri, gezi grupları, kafileler ve şirket etkinliklerine yönelik kongre, toplantı ve seminer grupları tarafından tercih edilen ve bu doğrultuda Antalya Havalimanı Belek transfer işlemlerinde kullandığımız ulaşım seçeneğidir.

Antalya Havalimanı Belek taksi transfer

Genellikle Antalya Havalimanı'na gelip Belek otellerine ulaşım için, havalimanı transferi rezervasyonu yapmayan yerli ve yabancı turistlerce tercih edilen bir ulaşım metodudur. Belek taksi ücretlerinin özellikle yaz sezonunda yüksek olması ve sabit bir ücretlendirme uygulanmaması nedeniyle Antalya'dan Beleğe taksi ile ulaşım yerine sedan transfer seçeneğimizi tercih ederek, ulaşımınız için ne ödeyeceğinizi bilerek yola çıkmanızı önermekteyiz.

Vip araçlarla Antalya Havalimanı Belek transferi

Ulaşım gereksinimlerinizi, lüks konfora  ve üst düzey donanıma sahip araçlar ile birleştirdiğimiz ve makam şoförlerimiz ile eşsiz bir seyahat deneyimi sunduğumuz Belek transfer alternatifimizdir. Genellikle üst gelir grupları, iş seyahatlerine çıkan şirket sahipleri veya CEO'ları ya da sanatçı taşımacılığı, bürokrat taşımacılığı gibi ulaşım işlemleri için kullandığımız Belek transfer seçeneğimizdir. Güvenlik, konfor ve kalitenin bir araya geldiği vip araçlarla Belek transferleri kapsamında 5 kişiden 10 kişiye kadar kapasiteye sahip özel tasarımlı vip minibüsler yanı sıra, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda limuzinlerden zırhlı araçlara kadar geniş kapsamda sunduğumuz bir filo ile hizmet verebilmekteyiz.

Antalya Havalimanı Belek Shuttle Servis

Genellikle paylaşımlı transfer olarak da bilinen shuttle hizmetleri ile Antalya Havalimanı Belek arası mesafeyi en ekonomik bütçeyle aşabildiğiniz ulaşım yöntemidir. Antalya Havalimanı Belek shuttle servis hizmeti belli saat aralıkları ile sadece yaz sezonunda hizmet vermektedir. Shuttle servis hizmetimizden faydalanmak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Belek Transfer Fiyatları

Binek

Minibüs

Vip Minibüs

Midibüs

Otobüs

Belirtilen fiyatlar tek yön transfer fiyatlarıdır.

 

Antalya Havalimanı Belek Transfer Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Bu yıl tatilinizi Antalya'nın Belek turizm bölgesinde yer alan birbirinden özel beş yıldızlı otellerden birinde mi geçirmeyi planlıyorsunuz? Şirket toplantınız, kongre veya bir seminere katılma amaçlı olarak Belek otellerinden birine mi ulaşım sağlamanız gerekiyor? Bir turizm acentesi olarak grubunuz veya bir kafilenizin Antalya'dan Belek transfer planlamasını mı yapıyorsunuz? Spor kulübünüz bu yıl kampını yapmak üzere Antalya'nın Belek otellerinden birini mi tercih etti? Daha da önemlisi Antalya Havalimanı'na geldiğinizde Belek ulaşım ihtiyacınız için kaliteli ve konforlu bir transfer hizmeti alabileceğiniz güvenilir bir Antalya transfer şirketine mi ihtiyacınız? Antalya Havalimanı Belek transfer rezervasyonu yaparak, Beleğe ulaşım işlemlerinizi hemen tamamlamak mı istiyorsunuz? O halde Antalya Havalimanı'ndan Belek turizm merkezine transfer işlemlerinin en doğru adresi iyitransfer.com ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile rezervasyonunuzu kolayca yapın, kalanını bize bırakın. Antalya Havalimanında sizi profesyonel ekibimizle karşılayıp, konforlu ve kaliteli bir biçimde özel şoförlerimiz ve modern araçlarımızla Belek transferlerinizi gerçekleştirelim.

Size özel araçlarla gerçekleştirdiğimiz Belek transfer rezervasyonlarını yapmak çok kolay üstelik çok da hızlı. Online sistemimiz üzerinden rezervasyon yapmak istiyorsanız, alınış yerinizi Antalya Havalimanı, bırakılış yeriniz için ise Belek seçimi yaparak, rezervasyon sistemimizde mevcut olan araç seçeneklerine ulaşıp size veya grubunuza uygun olan transfer aracını belirleyebilirsiniz. Aracınızı seçtikten sonra form üzerinde tamamlamanız gereken bilgilerin girişini yapıp Gönder tuşuna basarak, Antalya Havalimanı Belek transfer rezervasyonunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Rezervasyonunuzu ayrıca birçok iletişim kanalımızın yer aldığı bizimle irtibat bilgilerine ulaşabileceğiniz iletişim sayfamızda yer alan çağrı merkezi telefon hattımız, whatsapp rezervasyon hattımız ya da email adresimiz gibi diğer kanallar üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra sistemimiz email adresinize transfer konfirme bilgileri başlığı altında, Antalya Belek transfer işlemlerinize yönelik onay bilgilerinin yer aldığı bir eposta gönderir ve böylece rezervasyonunuz tarafımızdan onaylanmış olup, havalimanı operasyon listemize kaydedilir. Size de sadece Antalya Havalimanı Belek arasında gideceğiniz yolun keyfini ve konforunu yaşamak kalır.

 

 

Belek Vip Transfer

iyitransfer.com'un sunduğu detaylara önem veren Belek vip transfer ayrıcalıklarını yaşamaya hazır mısınız? Portföyümüzde beğeninize sunulan yüzlerce vip otomobil, vip minibüs ve SUV tipi vip araçlar ve kişiye özel hizmet veren protokol taşıma eğitimi almış şoförlerimizle Antalya Belek vip transfer işlemlerinizde iyitransfer Antalya Havaalanı'nda ve Belek merkez ofisinde emrinizde.

Transferiniz ister tek yönlü olarak Antalya'dan Belek yönüne ister çift yönlü olarak Belek'ten Antalya havalimanına dönüş transferi de dahil olarak organize edilebilmektedir. Belek vip transfer hizmetleri dendiğinde bölgenin en güçlü şirketi iyitransfer ayrıcalıklı ulaşım hizmetlerini seçin, yola güven, konfor ve kalitenin birleştiği ultra lüks araçlarımızla hizmet veren makam şoförlerimiz eşliğinde çıkın.

Şimdi beklentilerinizi yükseltin, Antalya'nın en kaliteli ulaşım hizmetlerini sunan şirketi iyiTransfer ile muhteşem bir Belek vip transfer hizmeti sizi bekliyor.

Belek vip transfer hizmetimiz kapsamında yolcularımıza farklı araç seçenekleri ve farklı hizmet paketleri önererek her yolculuk tercihine ve her bütçeye uygun vip ulaşım alternatifleri sunabilmekteyiz. Müşterilerimizin yolculuklarından bekledikleri memnuniyeti en üst derecede garanti eden vip transfer Belek hizmetlerimizi tercih ederek keyifli bir yolculuk geçirebilmeniz için şirketimizle irtibata geçerek, yolculuk planınız, araç tercihiniz ve yolcu sayınız konusunda bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Rezervasyon ve satış departmanımızın görevlileri siz değerli konuklarımızın, yolcu kapasitesi ve konfor beklentileri baz alınarak tercihlerinize en uygun vip araç seçenekleri, isteğiniz doğrultusunda yabancı dil bilen makam şoförleri gibi birçok konuda çözüm üretebileceklerdir.

Antalya Havalimanı Belek vip transfer operasyonlarımızda fark yaratan butik hizmet anlayışı kapsamında, seyahatiniz esnasında ihtiyacınız olabileceğini düşündüğümüz birçok kaliteli ayrıntıyı da vip taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde siz değerli konuklarımıza sunuyoruz. Şimdi iyitransfer.com'un sunduğu VİP Belek transfer hizmetler ve bu kapsamda sunulan bu ayrıcalıklı hizmeti daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Antalya Havalimanı Belek Vip Transfer İşlemlerinde Fark Yaratan Butik Hizmet Anlayışımız

Antalya Havalimanı'ndan ailenizle geçireceğiniz tatil veya şirketinizin planladığı kurumsal bir etkinlik için Belek otellerine vip transfer ihtiyacınız oluştuğunda şirketimizle iletişime geçtiğiniz an itibariyle, size sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışını tanımaya başlayacaksınız.

 1. İhtiyaçlarınız en iyi şekilde analiz edilerek, ulaşım ihtiyaçlarınıza ve belirlediğiniz bütçeye yönelik en uygun vip transfer araç seçenekleri ile birlikte buna bağlı yazılı ve görsel teklifler sizlerle paylaşılır.
 2. Tarafınızdan vip transfer aracı seçilir ve buna müteakip, rotanız, ulaşım süresi ve yolculuğunuzda siz değerli konuklarımıza eşlik edecek olan şoför bilgileri sizlerle paylaşılır.
 3. Antalya Havalimanı'na uçağınız indiğinde, burada 7/24 görevli ekiplerimizden sizin operasyonunuz için atanan karşılama yetkilisi, isminiz veya şirketinizin logosu ile sizi karşılayıp, otoparkta firmamıza ayrılan bölümde sizi bekleyen aracınıza yönlendirir.
 4. Karşılamanız ile aracınıza varış mesafesi arasında varsa bagaj ve valizlerinize görevlilerimiz yardımcı olarak, araca ulaşıldığında nizami bir biçimde eşyalarınızı araç bagajına yerleştirir ve makam şoförünüz eşliğinde Belek vip transfer süreciniz başlar.
 5. Ulaşım sürecinizde size eşlik edecek olan şoförümüz, resmi kıyafetli, kişisel bakımı tam ve büyük bir nezaket ile size hizmetlerini sunar.
 6. Aracınız keyifli, kaliteli, konforlu ve aynı zamanda hijyenik bir yolculuk geçirmeniz için tüm işlemler yapılmış olarak hizmetinize sunulmakla beraber, yolculuğunuz esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz içecekler, aperatifler ve günlük gazete seçenekleri ile yolculuğunuz için hazırlanır.
 7. Yolculuğunuz esnasında araçta bulunmasını istediğiniz özel bir şey varsa ( alkollü-alkolsüz içecekler, yiyecek seçenekleri...vb), rezervasyon anında belirtmeniz durumunda transfer aracınızda hazır bulundurulacaktır.
 8. Yine yolculuğunuz sırasında wi-fi kullanımına ihtiyacınız olursa Antalya Belek vip transfer işleminizi gerçekleştiren şoförünüze belirterek, araç içi wi-fi ağına bağlantı kurulması konusunda destek alabilirsiniz.
 9. Şoförümüz Belek ve çevresi ile ilgili almak istediğiniz bilgiler olması durumunda deneyimleri ve bilgisi ile elinden geldiğince size yardımcı olabilecektir.
 10. Antalya Belek transfer süreniz boyunca size veya misafirlerinize destek olması amacıyla yabancı dil bilen bir şoför ihtiyacınız olması durumunda, yine rezervasyon anında belirtmeniz durumunda İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça dillerinde hizmet veren şoförlerimizden birisini transferinizin gerçekleştirilmesinde görevlendirebilmekteyiz.
 11. Transferinizin tamamlanması ile Belek'te tatilinizi geçireceğiniz veya iş toplantınızı gerçekleştireceğiniz otele ulaştığınızda, şoförümüz araç bagajında yer alan eşyalarınızın çıkarılması ve düzenli bir biçimde otel personeline teslim edilmesinde size yardımcı olarak sizi otelinize uğurlar.
 12. Sadece Belek vip transfer süreniz boyunca sınırlı olmayıp, transfer öncesi ve sonrasında 7/24 iletişim kurabileceğiniz operasyon yetkililerimizle her konuda bilgi almak, soru sormak veya yeni bir rezervasyon yaptırmak için irtibata geçebilir, seyahat deneyimlerinizi, varsa operasyonlarımızda geliştirilmesi gereken noktalar konusunda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Antalya Havaalanı Belek vip transfer ihtiyaçlarınız için firmamızla yılın 365 günü kesintisiz olarak iletişime geçerek, bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilir veya aklınıza takılan sorular için cevap ve çözümlere ulaşabilirsiniz.

 

Belek'ten Antalya Havalimanı'na Vip Transfer Hizmetleri

Vip transfer rezervasyonlarınızı sadece Antalya Havalimanı'ndan Belek otellerine transfer işlemlerinizle sınırlı kalmayıp, Belek'ten Antalya Havalimanı'na ulaşım ihtiyaçlarınız için de kolaylıkla yapabilirsiniz. Belek tatiliniz bittiyse, şirketiniz Belek otellerindeki etkinliklerini tamamladıysa, bireysel veya kafile olarak Belekten Antalya Havalimanına transfer ihtiyacınız oluştuysa ve Belek Antalya transferinizde standart araçlara kıyasla, daha konforlu, daha ferah ve hatta zırhlı bir vip araçla transfer gereksiniminiz varsa en doğru yerdesiniz.

İyitransfer siz değerli misafirlerinin, Belek Antalya Havalimanı arası vip transfer ihtiyaçlarına yönelik vip sedan otomobiller, vip minibüsler, vip tasarımlı SUV tipi araçlar, limuzinler ve bunlara ek olarak, özel güvenlik donanımlarına  ihtiyaç duyduğunuz mesafeler için kurşun geçirmeyen zırhlı araçlarla şoförlü ulaşım olanakları sunmaktadır.

Seyahat tarih ve saatlerinizi belirleyin, çağrı merkezimizle iletişime geçip, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun transfer aracını seçin, gerisini bize bırakın. Mercedes, BMW, Volkswagen, Audi, Lincoln, Chevrolet ve benzeri dünyaca ünlü markalardan oluşturduğumuz vip tasarıma sahip, üst düzey donanım özellikleri eklenen sedanlar, minibüsler, limuzin ve SUV tipi araçlarla Belek'ten Antalya Havalimanına transferinizi makam şoförlerimiz eşliğinde, iyitransfer olarak benimsediğimiz butik hizmet anlayışı çerçevesinde size sunalım.

 

Antalya Havalimanı Belek Transfer Hizmetlerimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yazımızın bu bölümünde, siz değerli müşterilerimizin Antalya Havalimanı Belek transfer hizmetlerimiz konusunda en çok merak ettikleri, akıllarına takılan sorular, almak istedikleri bilgilerle ilgili gerek çağrı merkezimize gerekse Belek transferlerini gerçekleştiren operasyon görevlilerimize sıkça sorulan sorulara yer verdik. Sizin de aklınıza takılan bir soru veya Belek transferlerimiz hakkında aydınlatılmanızı istediğiniz farklı bir konu varsa çağrı merkezimizden, e-posta aracılığıyla ya da iletişim sayfamızda yer alan formdan bizimle 7/24 irtibata geçerek, aklınıza takılan tüm sorular ve konular hakkında bilgi ve çözüme hemen ulaşabilirsiniz.

 

Uçağım Antalya Havalimanı'na gecikmeli olarak inecek. Belek transfer rezervasyonum iptal olur mu? Ne yapmalıyım?

Antalya Havalimanı'na gecikmeli olarak inen uçuşlar olması durumunda, Belek transfer rezervasyonlarınızda kesinlikle iptal olmaz. Gecikmeli uçuşları anlık takip sistemimizden görür, iniş saatinizi güncelleyerek, uçağınızın Antalya'ya güncel geliş saatinde sizi karşılayıp transferinizi olağan şekli ile gerçekleştiririz. Uçuş gecikmelerinde oluşan operasyon saat/tarih değişmeleri nedeniyle müşterilerimizden herhangi bir ek hizmet ücreti de talep edilmemektedir. Böylece uçağınızın bulunduğunuz havalimanından gecikmeli kalkacağını ve dolayısıyla Antalya'ya gecikmeli varacağını öğrendiğinizde, Belek transfer işlemlerinizde oluşabilecek saat değişikliklerine yönelik hiçbir şey yapmanıza gerek olmadan, sizin yerinize iyitransfer.com olarak biz tüm süreçleri takip edip, Belek ulaşımınızı aksatmadan yerine getiriyoruz.

Antalya Havalimanı'ndan Beleğe transferimizde bizi götürecek olan şoförle havaalanında nerde buluşmamız gerekiyor?

Antalya Havaalanı'na gelen uçağınızın iniş saatini dikkatle takip ederek, tüm iç ve dış hat terminallerinde bulunan gelen yolcu kapılarında sizi isminiz yazılı tablet veya board ile biz karşılıyoruz. Bu nedenle sizin ek bir efor sarf ederek geldiğinizde şoför arama derdi ile uğraşmanıza gerek yoktur. Karşılama ekibimiz sizi karşılayıp beraberinizde bulunan bagajlarınıza da yardım ederek Belek transfer aracınıza yönlendirecektir. Şoförümüz de Antalya Havalimanı'nda size özel tahsis edilen araç ile, sizi

Belek ulaşım ihtiyacım olduğunda beni Antalya Havalimanı dışında bir adresten de alarak Beleğe götürebilir misiniz?

Evet, sizi sadece Antalya Havalimanı ile sınırlı olmadan, istediğiniz herhangi bir adresten alarak Belek'te bulunan otellere veya istediğiniz noktaya huzur, güven ve beklediğiniz konforu en iyi şekilde sunarak ulaşımınızı sağlıyoruz. İster Antalya Havalimanı çıkışlı Belek transferi, ister farklı bir noktadan Beleğe ulaşım ihtiyacınız olsun, 7/24 çalışan ekibimiz ihtiyacınız olan ulaşım süreçlerinde size maksimum konfora sahip kaliteli araçlar ve yabancı dil bilen şoförlerimizle transfer hizmeti sunacaktır.

Belek'ten Antalya Havalimanına ulaşım taleplerine cevap verebilir musunuz?

Belek'te tatilinizi geçirdiğiniz veya kurumsal etkinliğinizi organize ettiğiniz otelden veya Belek'te bulunduğunuz herhangi bir adresten Antalya Havalimanı'na haftanın yedi günü herhangi bir saat sınırlaması olmaksızın havaalanı transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Üstelik geniş araç filomuzda yer alan ve 1 kişiden 49 kişiye kadar yeterli kapasiteye sahip, taksi, ekonomik otomobil, lüks sedan , vip vito minibüs, midibüs ve otobüslerimiz, taşınacak yolcu sayısı kaç olursa olsun Belek'ten havaalanına transfer ihtiyaçlarınızda 7/24 emrinizde.

Antalya'ya uçağım indiğinde, Belek transferim için yetkilendirdiğiniz operasyon sorumlularınızı göremezsem ne yapacağım?

Uçağınız Antalya Havalimanı'na indiğinde operasyon sorumlusu olarak yetkilendirdiğimiz karşılama ekibimiz, sizi gelen yolcu terminal çıkışında üzerinde isminiz yazılı board veya tablet ile karşılamak üzere bekliyor olacaktır. Sezon yoğunluğu veya havalimanında tatil dönemi nedeniyle oluşabilecek kalabalık nedeniyle ekibimizi göremediyseniz, rezervasyon anında size iletilen voucher üzerinde yer alan acil durum telefon numaralarımızdan veya iyitransfer.com web sitemizde bulunan tüm iletişim kanallarından bize hemen ulaşabilir ve havalimanında bulunduğunuz noktayı tarif edebilirsiniz. Buna müteakip olarak görevli personelimiz sizi hemen bulup, beraberinizde getirdiğiniz valiz, eşya veya bagajlara yardımcı olup Belek transferinizi gerçekleştirecek olan araca hemen yönlendirecektir. Zaman kaybetmeden, şoförümüz Belek ulaşımınızı hemen gerçekleştirecektir. Hiç merak etmeyin, sizi havalimanında asla bırakmayız.

Belek transferim için rezervasyon yaptım ama, eposta adresime rezervasyon onay bilgileri gelmedi, ne yapacağım?

Web sitemizde bulunan online rezervasyon sisteminden veya iletişim kanallarımız üzerinden Antalya Belek transfer rezervasyonu yaptıysanız ve size ulaşım ayrıntılarınızı onaylayan bir eposta gelmediyse aşağıda belirtilen adımları izleyiniz :

 • Öncelikle eposta adresinizin dosyaları arasında yer alan spam/junk dosyasını kontrol ediniz. Eğer Belek transferinize yönelik onay bildirimini hala göremiyorsanız :
 • iyitransfer.com ile iletişime geçerek, rezervasyon onayınızı mevcut epostanıza veya farklı bir eposta adresine tekrar gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Bununla beraber, rezervasyon anında belirttiğiniz mobil telefon numaranıza da SMS kanalıyla rezervasyon onayınıza yönelik özet bilgilerin gönderildiğini de belirtmek isteriz.

 • Eğer Belek transfer rezervasyonunuzu, ulaşımınızın sağlanmasını gün içerisinde gerçekleştirdiyseniz ve onay bilgileriniz eposta adresinize veya SMS ile mobil telefonunuza ulaşmadıysa, zaman kaybetmeden 7/24 hizmet veren müşteri destek hattımızla iletişime geçerek, rezervasyon bilgilerinizi teyit ediniz.

Antalya Havalimanı Belek transferim için bineceğim araçta tanımadığım kimseler olacak mı?

Hayır, kişiye özel sunduğumuz ulaşım hizmetlerimiz kapsamında, Belek transferiniz için bineceğiniz araçta sizden veya beraberinizde sizinle gelenler dışında tanımadığınız kimselerle seyahat etmezsiniz. Tahsis edilen araç sadece size ve rezervasyon esnasında belirttiğiniz sizinle beraber seyahat edecek arkadaşlarınız, yakınlarınız, akrabalarınız veya iş arkadaşlarınıza yönelik olarak rezerve edilir. Yabancı kimselerle transfer aracınızı paylaşmazsınız.

Antalya Havaalanı Belek transferi için rezervasyon yapmak için ideal zaman nedir?

Transfer rezervasyonu için en ideal zaman, Antalya'nın Belek turizm bölgesinde konaklama ve Antalya Havalimanı'na geleceğiniz uçak rezervasyonunu gerçekleştirdiğiniz dönemde yapmaktır. Özellikle son dakikaya kalan Belek transfer rezervasyonlarında olası fiyat artışlarından etkilenmemek ve genellikle yaz döneminde yaşanabilen transfer aracı bulma zorluğunu ortadan kaldırmak adına, otel ve uçak rezervasyonlarınızı yaparken, havalimanı Belek ulaşımınız için gerekli işlemleri de birlikte tamamlamanızı öneririz.

Antalya Belek transfer işlemlerinde hangi tip araçlarla hizmet veriyorsunuz?

Antalya Havalimanı Belek transfer rezervasyonlarınızda siz değerli müşterilerimizin konfor, bütçe ve kapasite beklentileriniz doğrultusunda orta sınıf sedan otomobillerden, sıralı koltuklu minibüslere, 49 kişilik otobüslerden en üst düzey konfor özelliklerine sahip vip tasarımlı Mercedes Vito minibüslere kadar birçok ulaşım seçeneği sunuyoruz. Sadece Belek transfer hizmetleri ile sınırlı kalmayıp, Antalya Havaalanı'ndan Alanya transfer, Side Transfer, Kaş Transfer, Kemer transfer ve Antalya şehir merkezine transfer hizmetlerimiz kapsamında hizmetinize sunduğumuz başlıca ulaşım seçenekleri :

 • Antalya havalimanı taksi transfer diye de adlandırılan, orta sınıf sedan araçlarla Belek transfer seçeneği 3 veya talebiniz doğrultusunda 4 kişiye kadar ekonomik bir biçimde Beleğe ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
 • Antalya havalimanı Belek arası transfer işlemlerinde kullandığımız sıralı koltuklu minibüslerin yer aldığı filomuzda 19 kişiye kadar konforlu ve huzurlu bir yolculukla Antalya Havaalanı'ndan Beleğe toplu ulaşım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Belekte bir toplantınız ya da Beleğe gitmek isteyen küçük bir gezi grubunuz varsa ya da Antalya'dan Beleğe kalabalık bir aile olarak tatil yapmaya gidecekseniz, sıralı koltuklu minibüslerimiz sizin için hem ekonomik hem de konforlu bir ulaşım alternatifi olacaktır.
 • 35 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi bulunan son model midibüs tipi araçlarımızla Belek'te düzenleyeceğiniz etkinlikler için Antalya Havalimanı'ndan grup transfer ihtiyaçlarınızda size kaliteli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.
 • 49 yolcu taşıma kapasiteli son model otobüslerimiz şirket etkinlikleriniz, turizm acentenizin düzenlediği tur ve geziler, organize ettiğiniz kafilelerin ulaşımı ve spor kulüplerine yönelik taşıma işlemlerinde Antalya Havalimanı Belek arası transfer ihtiyaçlarınızda vazgeçilmez bir unsur olarak, size muhteşem bir ulaşım alternatifi olacaktır. Antalya Belek otobüs ihtiyaçlarınız için rezervasyon yetkililerimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
 • 1 kişiden 10 kişiye kadar konforlu ve lüks ulaşımın simgesi vip minibüslerimiz, bireysel ve kurumsal olarak sizi Antalya'dan Beleğe en kaliteli ve en konforlu biçimde ulaştıracak. Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle ve Mercedes Sprinter gibi ünlü Alman markalarından oluşan özel tasarım ve üst düzey donanım özelliklerine sahip araçlarımızla Antalya Havaalanı Belek vip transfer gereksinimlerinizde 7/24 hizmetinizdeyiz.
 • Özel güvenlik ekipmanlarına sahip bir araçla Antalya Havalimanı Belek arası ulaşım ihtiyaçlarınızda, kurşun geçirmeyen zırhlı araç filomuz kapsamında hizmet veren otomobiller, SUVler ve minibüslerle güvenliğinizi en üst düzeyde sağlayarak ulaşımınızı gerçekleştiriyoruz.

Antalya Havaalanı Belek transferlerinizde hizmetinize sunduğumuz tüm araçlar rezervasyonunuza özel olarak çalışmakta olup, aracınıza rezervasyon ayrıntılarınızda yer alan kişiler dışında farklı kimseler kabul edilmez. Transfer aracınız paylaşımlı değildir, size ve rezervasyonunuza özel olarak tahsis edilir.

Antalya Havalimanı'ndan Belek ulaşım ihtiyacı olan bir grubuz. Grubumuzun üyeleri farklı  saatlerde Antalya Havalimanı'na uçakla gelecek. Böyle bir durumda Belek transfer rezervasyonumuzu nasıl yapmalıyız?

Her şeyden önce turizm şirketleri, kurumsal seyahat planlaması yapan firmalar ve grup olarak tatilini Belek'te geçirmek isteyen aileler için Antalya Havalimanı Belek grup transfer hizmetleri sunmaktayız. Grup transferlerinde en önemli nokta, özellikle farklı uçuşlarla farklı saatlerde Antalya havalimanına uçağı inecek olan grup üyelerinin planlı ve organize bir biçimde karşılanarak transfer araçlarına sevklerinin sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilmesidir. Bu konuda uzman operasyon ekibimizle uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz grup ve kafile transferleri ve sahip olduğumuz tecrübe sayesinde hatasız bir ulaşım hizmeti sunmaktayız. Grubunuzun üyeleri farklı saatlerde inecek olan uçaklarla Antalya Havalimanı'na geleceklerse aşağıda sunduğumuz farklı hizmet tipleri ile Belek transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz:

 1. Farklı saatlerde uçağı inecek her yolcu için ayrı ayrı karşılama ve transfer hizmeti sunabiliriz.
 2. Antalya Havalimanı'na birbirinden farklı zaman aralıklarında inecek uçaklarla gelecek olan grup üyelerinizin isim ve uçuş listelerini bize iletmeniz durumunda, her yolcunun ineceği terminalde bulundurabileceğimiz karşılama ekiplerimiz ile grubunuzun tüm üyeleri bir alanda toplanarak, sunduğumuz farklı araç seçenekleri ile Belek transferlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Antalya Havalimanı çıkışlı ve dönüşlü grup transferlerinde, sürecin hatasız bir biçimde ilerlemesi ve kaliteli bir yolculuk deneyimi sağlanabilmesi için, ulaşım ihtiyaçlarınız kapsamında kişi sayısı, tercih edilen araç tipleri ve uçuş tarih/saat ayrıntılarını belirledikten sonra rezervasyon yetkililerimizle iletişime geçerek en uygun fiyatlı Belek transfer tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

İnternet sitenizden Belek transfer rezervasyonu yaptım. Uçağım Antalya'ya erken inerse ne yapacağım? Havalimanı'ndan kalkış için önceden belirlenen saati beklemek zorunda mıyım?

Web sitemizden bir Belek transfer rezervasyonu yaptıysanız, rezervasyon anında sizden talep ettiğimiz uçuş kodu sayesinde Antalya'ya uçağınızın erken iniş, tam zamanlı iniş veya gecikmeli iniş durumlarını anlık olarak takip edebilmekteyiz. Böylece sizi bekletmeden, uçağınız Antalya'ya tam da indiği anda sizi bekliyor ve çıkışınızda isminiz yazılı board ve tabletlerle karşılayıp, Belek transferinizi hemen gerçekleştiriyoruz.

Türkçe konuşmayı bilmeyen misafirlerimin Antalya Havalimanı Belek transferleri için, yabancı dil bilen şoför görevlendirebilir misiniz?

Yabancı misafirlerinizin Antalya'dan Belek yönünde gerçekleştirecekleri transferler için yabancı dil bilen şoförlerimizle hizmet sunabilmekteyiz. Firmamızın Belek transferlerinde hizmet sunan görevli şoförleri en az bir yabancı dili konuşabilmekte olup, ekibimizde anadili dışında İngilizce, Rusça, Arapça ve Almanca bilen şoförler ile hizmet verebilmekteyiz. Bu anlamda misafirlerinizi Antalya'da belirtilen yabancı dilleri konuşabilen ekip görevlilerimizce karşılayıp transfer hizmetlerimiz kapsamında konforlu, güvenli ve kaliteli bir biçimde, üstelik yabancı dil bilen şoförlerimiz eşliğinde Beleğe ulaştırabilmekteyiz.

Bebekleri ile yolculuk edenler için, Antalya Belek arası seyahatleri esnasında,  transfer araçlarında bebek koltuğu hizmeti sunabiliyor musunuz?

Evet, Antalya Belek arası transferlerini bebekleri ile gerçekleştirecek olan yolcularımız, rezervasyon anında talep etmeleri halinde 1 adet bebek koltuğu ya da puset ücretsiz olarak araçta kullanımlarına sunulabilmektedir. Ayrıca yaşı biraz daha büyük çocuklar için yükseltici güvenlik koltuğu gibi seyahat ekipmanlarını da araçta bulundurabilmekteyiz. Bununla beraber, ihtiyacınız olan ekipmanlar sadece Belek ulaşım süreci ile sınırlı olmayıp, dilerseniz Antalya Havalimanı'ndan Antalya'nın farklı bölgelerine sunduğumuz Alanya transfer hizmetleri, Side transferleri, Antalya Kemer transferleri ve Antalya Havalimanı Kaş transfer hizmetlerimiz kapsamında da talebiniz doğrultusunda hizmetinize sunulabilmektedir.

Yaz tatili için Antalya Havaalanı Belek transfer rezervasyonu yaptım. Yaz sıcaklarında serin bir yolculuk yapabilmek için transfer araçlarınızda klima var mı?

Firmamızı tercih ederek, Antalya Havalimanı Belek transfer seferlerimizle ulaşımlarını sağlayacak konuklarımız için, Antalya'nın sıcak yaz günlerinde kaliteli, konforlu ve serin bir yolculuk deneyimi yaşamalarına yönelik, tüm araçlarımız gerekli iklimlendirme ve klima donatısına sahip olarak hizmet vermektedir. Ayrıca konuklarımız, Belek transferleri esnasında sunduğumuz su, gazlı içecekler ve meyve sularından oluşan soğuk içecek ikramlarımızdan da faydalanabilmektedirler.

Otelimin adını Belek transfer lokasyonları arasında bulamadım. Belek transfer rezervasyonumu nasıl yapacağım?

Online sistemimiz üzerinden Belek transfer rezervasyonları için, konaklayacağınız otelin adını yazmanıza gerek yok. Aşağıdaki adımları uygulayarak Antalya Belek arası ulaşım işlemlerinize yönelik transfer rezervasyonunuzu yapabilirsiniz :

 1. Alınış yeri Antalya Havaalanı, varış noktası olarak da Belek seçmeniz yeterlidir.
 2. Daha sonra diğer rezervasyon adımlarında sizden Belek'teki varış noktasının açık adresi istenecektir.
 3. Dilerseniz açık adres kısmına otelinizin tam adresini ya da yalnızca otelin adını belirtmeniz yeterli olacaktır.
 4. Belek transfer rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra eposta adresinize tüm ayrıntıları içeren bir onay bilgisi gönderilecektir.

Tercihi size kalmak üzere, havalimanı Belek transfer ihtiyaçlarınız için iletişim sayfamızda yer alan tüm kanallardan da bize ulaşarak, rezervasyonunuz konusunda müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'ndan Belek'te bulunan yazlık evime gitmek istiyorum. Firmanız sadece Belek otellerine transfer hizmeti mi veriyor? Belek'teki yazlık evime transfer hizmeti için rezervasyon yapabilir miyim?

Belek sınırları içerisinde her noktaya Antalya Havalimanı Belek transfer hizmetimiz kapsamında ulaşım işlemlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Belek'te gideceğiniz adres ister bir otel, ister yazlık eviniz ya da başka bir nokta olsun, Antalya'dan Beleğe, ya da Belek'ten Antalya Havalimanına transfer ihtiyaçlarınıza 7/24 çözüm üretiyor, sizi güvenli ve konforlu araçlarımız ve profesyonel şoförlerimizle taşıyoruz.

Evcil hayvanımla tatile çıkıyorum, uçakla Antalya Havalimanı'na geleceğim. Belek'te konaklayacağım otele transferim yapılırken, araçta evcil hayvanlara izin veriyor musunuz?

Evcil hayvanlarınızın, kafesinde muhafaza edilmesi durumunda, siz hayvan sever yolcularımızla beraber seyahat etmelerinde hiçbir sınırlamamız yoktur. Transfer noktanız ister Belek ister farklı bir lokasyon olsun, iyitransfer.com'da evcil hayvanlarınızla birlikte yola çıkabilir, yolcu taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.

Antalya Belek rotası için kurumsal transfer hizmetleriniz var mı?

Antalya Havalimanı çıkışlı ve dönüşlü olmak üzere, Belek ve diğer tüm Türkiye lokasyonlarına yönelik talep edeceğiniz kurumsal transfer ihtiyaçlarınızda kaliteli, güvenli ve konforlu ulaşım çözümleri sunabilmekteyiz. Bu konuda hizmet veren çağrı merkezimizle 7/24 iletişime geçerek, ulaşım ihtiyaçlarınıza yönelik ayrıntıları belirtip en iyi, en ekonomik ve en kaliteli Antalya Havalimanı Belek transfer tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Bununlar birlikte, turizm alanında çalışan bir seyahat acentesi veya tur operatörüyseniz, Belek transferleri ve Belek vip transfer hizmetlerimiz konusunda tanıtım amaçlı sunduğumuz prezentasyonumuzu görüşme yapacağınız yetkililerimizden talep ederek, hizmet kapsamımız, araçlarımız ve kurumsal transfer hizmetlerimizi daha yakından tanıyabilirsiniz.