• +90 530 683 10 00
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

HAKKIMIZDA

 

Antalya konumlu İYİ TRANSFER, uçakla Antalya Havalimanı'na gelen ya da tüm Antalya genelinde bulunduğu adresten havaalanına ulaşım sağlamak isteyen yolculara kalite, konfor ve memnuniyet odaklı transfer hizmetleri sunmaktadır. Geniş bir hizmet yelpazesi ile faaliyetlerini sürdüren İyi Transfer, içinde bulunduğu turizm şirketler grubunun ulaşım alanında sunduğu kusursuzluk, kalite ve dürüstlük temeline dayanan işletmecilik anlayışıyla, Antalya turizm sektörünün en hızlı büyüyen şirketi olmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında çok büyük turizm yatırımları olan şirketler grubumuz, Antalya başta olmak üzere Türkiye'nin yolcu trafiği en yoğun havalimanlarında, 7/24 karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Antalya genelinde en kaliteli transfer hizmetlerini, seçkin markalardan oluşan araç filosu ve bölgenin en profesyonel operasyon ekipleriyle sunan iytitransfer.com'un hizmet yelpazesine daha yakından göz atmaya ne dersiniz?

 

HAVAALANINDAN TRANSFER : Antalya Havalimanı'ndan 7/24 Antalya şehir merkezi, Antalya ilçeleri ve Antalya genelinde tüm otel ve adreslere transfer hizmetleri sunuyoruz.

 

HAVAALANINA TRANSFER : Bulunduğunuz bir adresten, otelden veya Antalya il ve ilçelerinden havalimanına ulaşmak istiyorsanız, Antalya Havaalanına özel transfer hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

 

KAPIDAN KAPIYA TRANSFER : Antalya genelinde bulunduğunuz bir adresten, Türkiye sınırları içerisinde ulaşım sağlamak istediğiniz bir noktaya ulaşım ihtiyaçlarınız için 7/24 kapıdan kapıya veya diğer bir adıyla noktadan noktaya transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA : Portföyümüzde yer alan sedan otomobiller, minibüsler, otobüsler, zırhlı araçlar, SUV tipi araçlar ve VIP araçlarla ister saatlik, ister günlük veya daha uzun süreli ulaşım ihtiyaçlarınız için, özel şoförlü araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

 

ŞOFÖRSÜZ MİNİBÜS KİRALAMA : Antalya havalimanında şoförsüz minibüs kiralama ihtiyaçlarınızda 6,7,8 ve 9 kişilik minibüslerimizle 7/24 emrinizdeyiz.

 

KURUMSAL ETKİNLİKLERE ULAŞIM DESTEĞİ : Konusunda uzman operasyon ekibimizle, Antalya'da düzenleyeceğiniz kongre, seminer, fuar, konser, lansman ve iş toplantıları gibi etkinliklerinize yönelik transfer hizmetleri sunmaktayız.

 

TURİZM İŞLETMELERİNE YÖNELİK ULAŞIM FAALİYETLERİMİZ : Antalya genelinde anlaşmalı olduğumuz otellerin misafirlerinin havalimanı-otel-havalimanı ulaşım ihtiyaçlarına yönelik özel fiyatlı transfer hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca turizm acenteleri ve tur operatörlerinin müşterilerinin, Antalya Havalimanı ile konaklayacakları oteller arasındaki ulaşım ihtiyaçlarına yönelik bireysel ve grup transfer hizmetlerini organize etmekteyiz. 


Antalya havaalanı transfer firmaları arasında, ulaşım sektörüne daima ilkleri getiren İyi Transfer, havalimanı transfer hizmetleri yanı sıra özel şoförlü VIP araçlarıyla sunduğu Antalya vip transfer ve Antalya VIP araç kiralama hizmetleriyle de, bireysel ve kurumsal havalimanı yolcu taşımacılığı alanında bölgenin en güçlü firması olmayı başarmıştır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklanan profesyonel hizmet anlayışımızla birlikte, her aşamasında kusursuzluk ve mükemmeliyet bilinciyle hareket ettiğimiz başarılı operasyonlarımız, firmamızın sektördeki konumunu her geçen gün daha da sağlamlaştırırken, müşterilerimiz, iş ortaklarımız, paydaşlarımız  ve çalışanlarımız nezdinde de güvenilirliğimizi pekiştirmektedir. İçinde bulunduğumuz şirketler grubundan aldığımız güç, kurumsal kültürümüzün temelini oluşturan yüksek ahlak anlayışımız ve yüksek profilli çalışanlarımızla, müşterilerimize en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en konforlu ulaşım hizmetlerini 7/24 sunmaktayız.  

 
Biz Kimiz ?

Hem müşterilerimiz hem de içinde bulunduğumuz sektör için, değer yaratmak amacıyla, kendini profesyonellikle hizmet etmeye adamış bir seyahat uzmanları ekibiyiz. Şoförlerimizden üst yönetimimize kadar, kara taşımacılığı hizmetlerimizde en yüksek kaliteyi tasarlamaya tutkuyla bağlıyız. Operasyonlarımızın her detayında en son teknolojiyi kullanırız, Havalimanı'nda yolcu taşıma sektörünün ihtiyaçlarına ve gelişimine bağlı olarak, araç filomuzu sürekli yeniler ve güncel tutarız. Şirketimiz genelinde, en alt kademeden en üst kademeye kadar sürekli gelişim tutkumuz ışığında, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmekle beraber müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini de sürekli artırmak amacıyla, çalışanlarımıza hizmet içi eğitimler veririz. Kullandığımız teknolojiler, kusursuz hizmet anlayışımız, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız ile birlikte, sahibi olduğumuz modern ve geniş araç filomuz, bizi sektördeki rakiplerimizden bir adım ileriye taşıyarak, Antalya havalimanı transfer hizmetlerinde sektör standartları belirleyen bir şirket konumuna taşımıştır.


İyiTransfer'in Vizyonu

İyitransfer, en alt kademeden en üst kademeye kadar tüm çalışanları ile sürekli gelişen, dünya standartlarında hizmet sunarak büyüyen ve müşterilerinin en kaliteli ulaşım hizmetlerine, en erişilebilir fiyatlar, en konforlu araçlar ve hizmetten elde edilebilecek en üst derece memnuniyetle sahip olmasını amaçlayan, bir şirkettir. İşte bu nedenle müşterilerimiz, iş ortaklarımız, hizmet verdiğimiz sektörün geleceği ve ülkemiz açısından güvenilirlik, saygınlık ve sürdürülebilirliğin simgesi olmak nihai hedefimizdir.  

 

İyiTransfer'in Misyonu

* Gelecek vizyonumuz kapsamında hareket noktamız, müşterimize her zaman yenilikçi ve kişiselleştirilmiş özel hizmetler sunmaktır. 

* Sunduğumuz kusursuz hizmetlerle, içinde bulunduğumuz sektörün gelişimine öncülük ederken, ülkemizin ekonomik gelişimine de katkı sağlarız.

* Grubumuz açısından sürdürülebilir karlılık yaratır, şirketimizin finansal değerini artırarak büyürüz.

* Çalışanlarıyla büyüyen ve gelişen bir firma olarak, en önemli yatırımlarımızı insan kaynakları alanında yaparız.

* Destek sunduğumuz ve içinde bizzat rol aldığımız sosyal sorumluluk projeleriyle topluma, insana ve doğaya duyarlı bir şirketiz.

* Sektörümüzde, iş ortaklarımızla birlikte sunduğumuz değer ve çeşitlilik sayesinde, hem müşterilerimizin, hem aynı sektörde işbirliği yaptığımız partnerlerimizin hem de iyitransfer.com olarak şirketimizin, hep birlikte kazanabildiği bir sistemle hizmetlerimizi sunarız.   

 

İyiTransfer'in Değerleri

• Sektörün yönünü belirleyen hizmet anlayışımız perspektifinde yenilikçilik.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve etkileşimde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlar açısından :
•    Güvenlilirlik
•    Profesyonellik
•    Sürdürülebilirlik
•    Çeşitlilik
•    İçtenlik ve duyarlılık