• +90 530 683 10 00
 • ₺ TRY
 • $ USD
 • € EUR

VİP TRANSFER

Özel günleriniz, toplantılarınız ve etkinliklerinizde Mercedes Vito özel tasarımlı minibüsler, BMW, Audi, Mercedes ve Volkswagen marka lüks otomobiller yanı sıra filomuzun en seçkin araçları arasında yer alan limuzinlerle, Antalya'da 7/24 güvenli ve konforlu bir vip transfer hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal bir etkinlik düzenlemeyi planlıyorsanız, şirketinizde etkinlik organizasyonundan sorumlu personel ile yakın temas halinde çalışan kurumsal hizmet yetkililerimiz, firmanızın yöneticileri, kongrenize katılacak olan konuşmacılar ve özel misafirlerinizin en konforlu ve en güvenli biçimde ulaşımlarını gerçekleştirmeleri için, tüm planlama süreçlerinde size 7/24 destek sunuyor.

Antalya'nın en beğenilen transfer şirketi iyitransfer.com, VIP ulaşım hizmeti almak isteyen konuklarına, havalimanında özel karşılama hizmetinden, adrese ulaşımın sağlanmasına kadar geçen sürede, beklentilerinin çok ötesinde bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Şehir merkezinde güzel bir akşam geçirmek, özel bir etkinliğe katılmak ya da havalimanından oteline kaliteli bir biçimde ulaşım sağlamak isteyen müşterilerimiz, yabancı dil bilen şoförlerimiz ve lüks araçlarımızla harika bir yolculuk geçirebilirler. İsteğiniz doğrultusunda düğün, nişan törenleriniz, mezuniyet törenleriniz ve tüm özel günlerinizde, limuzinlerle sunduğumuz vip transfer hizmetlerimizden yararlanarak, katılacağınız etkinliğin düzenleneceği alana görkemli bir giriş yapabilirsiniz. Vip ulaşım hizmetlerimizden, sadece özel günler ve etkinliklerle sınırlı kalmayıp, Antalya havalimanından Antalya otellerine transfer ihtiyaçlarınız, panaromik bir şehir turu veya özel geziler ve iş seyahatleri gibi kaliteli ulaşıma ihtiyacınız olan her an faydalanabilirsiniz.

 

Vip Transfer Nedir?

Havalimanı çıkışında karşılanıp istediğiniz bir adrese, otelinizden havalimanına ya da belirlediğiniz bir adresten alınıp istediğiniz noktaya özel şoförler tarafından kullanılan lüks otomobiller ve tam donanımlı VIP minibüslerle sunulan ulaşım hizmetine Vip Transfer denir.  

Vip transfer hizmeti, genellikle zamanı çok kısıtlı, seyahatleri esnasında dinlenebilmek, istediğinde çalışabilmek ya da yapacağı yolculuğun keyfini lüks ve donanımlı araçlarla çıkarmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir ulaşım seçeneğidir. Vip transfer hizmetleri kapsamında vip minibüsler, üst grup sedan otomobiller, lüks SUVler, zırhlı araçlar ve limuzinler gibi, kullanılan birçok araç seçeneği vardır. Vip transferlerde yolculuğun teması, mesafe, seyahat edecek kişi sayısı ve ayrılan bütçe gibi faktörlere bağlı olarak araç tercihleri ve transfer fiyatları değişebilmektedir. Örneğin uzun mesafeli bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız limuzin yerine Vip minibüs tercih etmek hem daha konforlu hem de daha ekonomik bir seçenek olacaktır. Kişisel güvenliğiniz sizin için en önemli faktörse, zırhlı bir araçla vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Ya da eşinizle güzel bir tatil yapmak için Antalya'ya geldiyseniz, havalimanından otelinize olan kısa mesafeli ve konforlu bir seyahat için lüks otomobil tercih ederek vip ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Uçak biletinizi aldınız, seyahat edeceğiniz yer ve havalimanına ineceğiniz saat netleştiyse, gideceğiniz şehirde ya da havalimanında vip transfer ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet veren firmaları internet ortamında araştırabilirsiniz. Türkiye'nin tüm havalimanlarında olduğu gibi Antalya'da da bu hizmeti tedarik edebileceğiniz onlarca şirket bulunmaktadır. İnternetten, vip transfer hizmeti sunan firmaların web sitelerini kontrol ederek, seyahat ihtiyaçlarınız için en uygun vip araçları ve havalimanından transferinizi gerçekleştireceğiniz nokta için vip transfer fiyatlarını bulup, rezervasyonunuzu hemen yapabilirsiniz.

 

Vip Transfer Hizmetleri

Vip transfer hizmeti, bireysel ya da kurumsal seyahatlerde, havalimanından ya da istenilen bir adresten ulaşılmak istenen başka bir adrese, özel şoförlü lüks araçlarla sağlanan profesyonel bir ulaşım hizmetidir. Vip transfer hizmetleri, kişiye özel bir ulaşım yöntemi ve diğer transfer hizmetlerine kıyasla, daha özel araçlarla sunulan kapsamlı bir ulaşım şekli olma özellikleriyle ön plana çıkar. Müşterilerine kaliteli bir vip transfer hizmetleri  sunmak isteyen firmalar, bu konuda uzman bir ekip, farklı ulaşım tercihlerine cevap verebilecek geniş bir vip araç filosu ve sistematik bir çalışma düzenine sahip olmalıdırlar. Profesyonel şoförler ve ulaşımda kullanılan araçlar VİP transfer hizmetlerinin vitrinidir. Bu hizmet için, şoför seçimiyle birlikte araçların özellikleri ve ihtiyaçlara cevap verebilecek yeterli donanıma sahip olmaları kadar, arka planda her aşamanın titizlikle planlandığı ve yönetildiği bir operasyon ofisinin olması da, sunulan hizmetin kusursuz bir biçimde yerine getirilmesi bakımından önemli bir etkendir.

Vip transfer hizmetlerinin Antalya'da en beğenilen ve en çok tercih edilen markası iyitransfer.com olarak, sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında profesyonellik, inovasyon ve müşteri memnuniyeti merkezli bir anlayışla çalışmaktayız. Hizmet kalitemizde, müşteri portföyümüzde ve sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimiz tarafından beğenilme oranlarında sürekli olarak yükselen bir trend yakalamış olmamızdaki en önemli etken, merkezinde sorumlu ve disiplinli bir çalışma sistemi olan kusursuz hizmet anlayışımızdır.

Antalya'ya geldiğinizde, havalimanından tatilinizi geçireceğiniz bir otele, katılım sağlayacağınız bir etkinliğin düzenlendiği yere ya da şehir içinde bir adresten istediğiniz başka bir adrese lüks ve konforlu  araçlarla kaliteli bir ulaşım sağlamayı seçerseniz, 7/24 vip transfer hizmetleri sunan iyitransfer size yeter. İletişim bilgilerimizden bize ulaşın, yolculuk programınız hakkında gerekli bilgileri verin, uzmanlarımız, size en uygun vip ulaşım seçeneklerimiz konusunda kapsamlı biçimde yardımcı olsun. Dilerseniz rezervasyonunuzu telefonda görüşme halindeyken ya da online rezervasyon sistemimizden hemen yapın, kaliteli bir seyahat deneyimi için ilk adımı iyitransfer ayrıcalıklarından yararlanarak atın.

 

İyitransfer'in Sunduğu Vip Transfer Hizmetleri ve Aşamaları

iyitransfer.com, fark yaratan kusursuz hizmet anlayışı, turizm sektöründe 20 yıllık tecrübesi ve konusunda uzman personel kadrosuyla, Akdeniz bölgesinde en kaliteli vip transfer hizmetlerini 7/24 sunmaktadır.

Şirketimizin eğitimli ve deneyimli şoförleri, havalimanında görev yapan birimler, operasyon planlama ve yönetim ofisi ile birlikte, lüks araçlardan oluşan geniş vip araç filomuz, ulaşım hizmetlerimizin temelini oluşturan öğelerdir. İnovasyon, sistematik ve disiplinli çalışmak, müşterilerimizin maksimum düzeyde memnuniyetini sağlamak, kanunlara, uluslararası standartlara ve regülasyonlara uyum içinde hareket eden bir şirket olmak işimizde odaklandığımız temel değerlerdir. Ulaşım alanında sürekli takip ettiğimiz yeni trendler, personelimize sunduğumuz hizmet içi eğitimler ve kaliteden asla taviz vermeden sunduğumuz hizmetler, bizi, ulaşım sektöründe hizmet veren sıradan bir şirket olmaktan çıkarıp, vip transfer hizmetlerinde sektör standartlarını belirleyen bir firma haline getirmiştir.

İyitransfer'in Antalya'da sunduğu benzersiz vip taşımacılık hizmeti, 6 temel aşamadan oluşmaktadır.  Şimdi kısaca bunlara değinelim.

 

Vip Transfer Rezervasyonu

Müşterilerimizin şirketimizle bağlantı kurarak, ulaşım ihtiyaçlarına yönelik uygun araç seçenekleri, araç müsaitlikleri ve hizmet ücretleri konularında açıklayıcı bilgi alıp, rezervasyonlarını tamamladıkları aşamadır. Rezervasyon anında müşterilerimizden, alınış tarih, saat ve adres bilgisi yanı sıra yolcu kimlik ve iletişim bilgileri alınarak rezervasyon sistemimize kaydedilir ve bir sonraki aşamaya geçilir.

Planlama ve Takip

Sistemimize kaydedilen vip transfer rezervasyon ayrıntıları, operasyon ofisimiz tarafından titizlikle incelenir, gerekli vip araç planlamaları yapılır ve her araç için özel şoför atamaları sağlanır.Oluşturulan transfer planlaması dahilinde tüm ekiplerimize görevleri ve rotaları konusunda bilgilendirme yapılır. Yolcularımız havalimanında karşılanacaksa, sistemimizde tüm yolcularımızın uçuşlarını anlık olarak takip eden yetkili operasyon birimimiz, uçakların olası gecikmeleri veya erken inişlerini havalimanında görev yapan personelimize anında aktarır ve güncel iniş bilgilerini iletir. İyitransfer.com'un müşterilerine sunduğu kaliteli vip transfer hizmetlerinin planlama, takip, kontrol ve yönetim işlemleri operasyon ofisinde görevli yetkililerimiz tarafından gerçekleştirilir. Planlama ve takip aşamasından sonra VIP karşılama hizmeti aşamasına geçilir.

Vip  Karşılama

Müşterilerimizin havalimanından başlayarak gerçekleştirecekleri vip seyahatler için, havalimanı çıkışlarında isimleri yazılı board veya tabletler ya da istekleri doğrultusunda firmalarının logosu ile karşılama yapmaktayız. Uçağınızın ineceği gelen yolcu terminal kapılarında sunulan vip karşılama hizmetimiz kapsamında, terminal çıkışında karşılanan konuklarımızın bagajlarına yardımcı olunarak vip transfer hizmeti alacakları araca kadar eşlik edilir. Araç başına gelindiğinde şoför ile tanıştırılan yolcularımızın bagajları araca yerleştirilir ve buradan sonra konuklarımız araçlarına binerek vip taşımacılık işlemi başlar.

Vip Taşımacılık

Vip araçlarına yerleşen yolcularımızın transfer işleminin başladığı ve yerine getirildiği aşamadır. Vip taşımacılık hizmetimiz kapsamında, özel şoförümüz sizi keyifli, güvenli ve konforlu bir yolculukla ulaşmanız gereken adrese götürmekle sorumludur. Vip taşıma işleminizi gerçekleştiren şoförlerimiz, konusunda deneyimli, gerekli tüm eğitimlerden geçmiş, resmi giyimli, yabancı dil bilen ve nezaket kurallarına hakim profesyonellerden oluşmaktadır. Seyahatiniz esnasında araçların donanımları ya da ulaşım sağlayacağınız bölge hakkında bilgi almak isterseniz, şoförlerimiz size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

 

Yolcu Uğurlama

Ulaşmak istenen adrese güvenli bir yolculukla varan konuklarımızın kapıları açılır ve bagajları şoförlerimiz tarafından kendilerine teslim edilir. Oteline, etkinlik mekanına veya toplantısına tam zamanında yetiştirilen konuklarımıza yardımcı olunabilecek farklı bir konu olup olmadığı sorulur ve nezaketle gidecekleri yere uğurlanır.

Sunulan Vip Transfer Hizmetleri Hakkında Geri Bildirim Alma

Son aşamada müşteri ilişkilerinden sorumlu ekibimiz, konuklarımızı uygun bir zamanda telefonla arayarak ya da e-posta anket yöntemi ile bağlantı kurarak, vip seyahat deneyimleri hakkında görüş ve değerlendirme alırlar. Sunulan vip transfer hizmetlerinin her aşamasında personelin tutumu, araçların temizliği ve konforu ile birlikte sunulan hizmetlerden sağlanan toplam memnuniyet konularında görüş istenir. Müşterilerimizin görüşleri, önerileri ve şikayetleri, şirketimizin hizmet kalitesini geliştirmede en önemli unsurlardır. Alınan bilgiler üst yönetimimize anında iletilir. Üst yönetimimiz, müşterilerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda, bir sonraki Antalya ziyaretlerinde daha kaliteli bir hizmet sağlanabilmesi için gerekli tüm önlemleri alır ve hayata geçirir.

 

Vip Transfer Hizmetlerimizin Tercih Edildiği Başlıca Ulaşım Aktiviteleri

Vip transfer hizmetleri, diğer bir adıyla vip taşımacılık hizmeti son yıllarda en çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden biridir. Bireysel ve kurumsal seyahatlerinde özel bir hizmet almak isteyen kişiler ve kurumlar tarafından tercih edilen vip transfer hizmetlerinden günümüzde birçok alanda yararlanılmaktadır.

Özel misafirlerinin havalimanından ya da adresinden alınarak, gitmek istedikleri yere ulaşımını en konforlu biçimde sağlamak isteyen kişiler ve kurumlarda bu hizmete oldukça çok ilgi göstermektedir. Özellikle güvenlik, konfor ve kalite yönünden daha kapsamlı bir hizmet olması nedeniyle birçok sektörde hizmet veren firmalar ve kişisel seyahatlerini daha keyifli hale getirmek isteyen kimseler, artık vip taşımacılık hizmetlerinden faydalanarak ulaşımlarını sağlamaktadır.

Şirketimiz vip taşımacılık hizmetlerini birbirinden farklı iş kollarında çalışan birçok farklı kişi, kurum ve kuruluşa sunmaktadır. İşte iyitransfer.com'un ayrıcalıklı lüks ulaşım hizmetlerini en çok tercih edenler ve hizmet sunulan alanlar :

Kongre Taşımacılığı, Seminer Toplantı ve Fuar Alanlarına Vip Transfer Hizmeti

Şirketinin etkinliklerini organize eden yetkililer ve profesyonel etkinlik organizasyonu yapan firmalar tarafından tercih edilen vip transfer hizmetlerimiz kapsamında bu etkinliklere katılacak özel misafirlerin, firma yetkililerinin ve özellikle kongre, seminer ve toplantılarda görev alacak olan konuşmacıların güvenli, konforlu ve kaliteli bir biçimde ulaşımlarını sağlamaktayız. Ayrıca fuarlara katılan önemli misafirlerin havalimanından fuar alanına transfer işlemlerinde de kullanılabilen vip taşımacılık hizmeti, konuklara sorunsuz bir ulaşım sağlamaktadır.

Sanatçı Taşımacılığı

Bir konser vermek üzere havalimanından alınan sanatçıların konser alanına güvenli ve konforlu bir biçimde ulaşımlarının sağlandığı, sanatçı taşımacılığı alanında da sunulabilen vip transfer hizmetleri, genellikle sanatçı menajerleri ya da konser organizasyonunu yapan firma tarafından bağlantı kurularak  verilen bilgiler doğrultusunda ulaşım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Sanatçı ve beraberindeki ekip havalimanında karşılanıp, bagajlara yardımcı olunur. Sanatçı ve ekibi tercih edilen vip araca yerleştirildikten sonra, belirlenen rota doğrultusunda sanatçının otel - konser alanı - havalimanı arasındaki güvenli ulaşımı sağlanır. Sanatçı taşımacılığında talep doğrultusunda, konser ekipmanların taşınması konusunda da destek verilebilip, ek transfer araçları sunulabilmektedir.

Havalimanı Otel Ulaşımı Alanında Sunulan Vip Transfer Hizmetleri

Mercedes Vito, Mercedes Viano, Mercedes V Tourer, Volkswagen Transporter ve Volkswagen Caravelle marka vip minibüsler ve üst grup lüks otomobillerle sağlanan havalimanından otel transferleri daha çok turizm acenteleri tercih etmektedir. Turizm acenteleri bu özel ulaşım hizmetini sattıkları tatil paketlerine dahil veya ekstra olarak müşterilerine sunabilmektedirler. Ayrıca otel rezervasyonunu kendisi yapan ve havalimanından konaklayacağı oteline sorunsuz ve konforlu bir ulaşım sağlamak isteyen bireysel seyahat edenler de vip transfer hizmetlerini tercih etmektedirler. Buna ek olarak, bir otelde katılacağı toplantı, kongre, düğün töreni, nişan töreni ve benzeri etkinlikler için havalimanına gelen yolcular da otel havalimanı vip transfer hizmetlerinden faydalanabilmektedirler.

Protokol Taşımacılığı Alanında Sunulan Vip Transfer Hizmetleri

Devlet yetkilileri, firmaların yönetim kurulu heyetleri ve bunların vip taşımacılık gereksinimlerinde de güvenlik ve konforun birleştiği araçlar ve özel şoförlerle protokol taşıma hizmetleri sunabilmekteyiz. Ayrıca, üst düzey güvenlik önlemleri gerektiren cumhurbaşkanı, bakan, müsteşar, milletvekili ve siyasi parti başkanlarının vip transfer işlemlerinde, zırhlı araçlarla taşımacılık hizmeti sunabilmekteyiz.

Noktadan Noktaya Ulaşım Alanında Vip Transfer Hizmetleri

Havalimanı gibi belirli bir adresten başlamayan, kişinin kendi belirlediği bir noktadan yine kendi belirlediği başka bir noktaya hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımının sağlandığı noktadan noktaya transfer hizmetleri sunabilmekteyiz. Genellikle şehirler arası yolculuk programı olan kimseler, özel misafirlerini bir şehirden başka bir şehire kolay ve hızlı ulaştırmak isteyen kişiler ve şirketler tarafından tercih edilen bir vip transfer hizmetidir. Noktadan noktaya vip ulaşım hizmetlerimiz kapsamında özel şartlara bağlı olarak jet transfer ayrıcalıkları da sağlayabilmekteyiz.

 

Vip Transfer Rezervasyonu Nasıl Yapılır ?

Şirketimizin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak, kusursuz bir vip transfer hizmeti alabilmeniz için öncelikli olarak rezervasyon yapmanız gerekir. Çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, seyahat programınız kapsamında aşağıda belirtilen bilgileri eksiksiz olarak belirtmeniz istenir :

 1. Yolcu isim ve iletişim bilgileri
 2. Yolcunun alınacağı adres ve alınış tarih/saat bilgileri (multi lokasyonlu transferlerde tüm alınış ve varış noktaları için tarih/saat bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir)
 3. Yolcunun gideceği adres ya da adresler (multi lokasyonlu transferlerde alınacak ve gidilecek tüm adreslerin net bir biçimde belirtilmesi gerekmektedir)
 4. Multi lokasyonlu transferlerde varsa bekleme süreleri
 5. Tercih edilen araç tipi (vip minibüs ya da üst grup lüks otomobil)
 6. Karşılama isimle mi yoksa logo ile mi yapılacak?
 7. Havalimanından ya da adresinden alınan yolcunun vip transferi tek yön mü yoksa geri dönüşü olan çift yön şeklinde mi olacak?
 8. Araçlarda özel olarak istediğiniz bir donanım (wi-fi, tablet, bebek koltuğu gibi) ve ikramlarda yiyecek içecek markası var mı?
 9. Yabancı misafirleriniz seyahat edecekse, İngilizce veya farklı bir yabancı dil bilen şoför gerekli mi?
 10. Kaç kişi seyahat edecek ve bagaj sayıları

Yukarıda belirtilen konular netleştikten sonra, şirketimiz alacağınız vip transfer hizmeti için en uygun araçlar, hizmet fiyatları ve hizmet ayrıntılarını açıklayan sözlü ve yazılı bilgi paylaşımı yapacaktır. Buna müteakip siz araç tercihinizi yaptıktan sonra, iyitransfer.com olarak biz de vip ulaşım işlemlerinizi en kaliteli, en güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunarak gerçekleştireceğiz.

 

VIP transfer hizmetlerine yeni bir boyut getirerek, kesintisiz 7/24 hizmet anlayışı ve güler yüzlü çalışanlarıyla sektörün en dinamik şirketi olan iyitransfer.com, havalimanı transferleri, toplantılarınız, kongreleriniz ve özel davetlerde misafirlerinizin ulaşımı için lüks otomobiller ve vip minibüslerle benzersiz bir ulaşım seçeneği sunuyor. Gerek yurtiçinden gerekse yurt dışından gelen konuklarınız, yakınlarınız, toplantılarınıza katılacak iş insanları ya da özel müşterileriniz için, havalimanından adresinize ya da tam tersi yönde adresinizden havaalanına vip taşımacılık işlemlerinizi en kaliteli biçimde gerçekleştirmekteyiz. Sürüş emniyeti, yolcu güvenliği ve protokol taşıma eğitimlerinden başarıyla geçmiş özel şoförlerimiz eşliğinde, sizi muhteşem bir vip transfer deneyimi yaşamaya davet ediyoruz..